شنبه, 27 بهمن 1397
عنوان : كسب مقام دوم تیمی و مقام سوم انفرادی در مسابقات تیراندازی با كلاش لیزری
کد خبر : ۱۴۴۲۵
تاريخ :
 ۱۳۹۳/۱۰/۱۷ 
ساعت : ۱۳:۳۱:۱۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

کسب مقام دوم تیمی و مقام سوم انفرادی در مسابقات تیراندازی با کلاش لیزری

مسابقات تیراندازی ویژه اساتید و کارکنان مراکز آموزش علمی کاربردی استان مرکزی به مناسبت هفته وحدت در مرکز آموزش علمی کاربردی فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی برگزار شد. تیم 4 نفره مرکز آموزش شهید بابایی متشکل از آقایان مجید امیری ، علی رنجبر ، حمید رضا حجارزاده و رضا تاج آ بادی در این مسابقات شرکت کرده بودند .

در راستای برگزاری سومین جشنواره ورزش های همگانی این دانشگاه، صبح روز یکشنبه 14 دی ماه مسابقات تیراندازی ویژه کارکنان و اساتید مراکز آموزش علمی کاربردی استان مرکزی به میزبانی مرکز آموزش علمی کاربردی فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی برگزار شد.

در این مسابقات یازده تیم چهار نفره در دو مرحله مقدماتی و فینال به رقابت پرداختند که در نهایت در بخش تیمی، تیم های مراکز آموزش علمی کاربردی فرماندهی نیروی انتظامی استان با کسب 170 امتیاز، جهاد کشاورزی اراک با کسب 150 امتیاز و فرهنگ و هنر واحد یک اراک با کسب 110 امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند و در بخش انفرادی آقایان محمدرضا روشن، مهدی کبریتی و علی رنجبر  از مرکز آموزش  شهید بابایی اراک به ترتیب مقام های اول تا سو م این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

این مسابقات با سلاح شبیه ساز لیزری AK-61 انجام پذیرفت.
نمایش تعداد بازدیدها : 1796

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0